12 Niedziela Zwykła

W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego…

1. Dzisiaj jak w każdą niedzielę Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Nabożeństwo czerwcowe będzie po mszy św. o 15.15.

2. – We wtorek w liturgii wspomnienie św. Alojzego Gonzagi zakonnika.
– W piątek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia…. Szczególną modlitwą, już dzisiaj, otaczamy zmarłego ks. Prałata Jana Czyrka. Niech święty Patron wyprosi Mu wieczne zbawienie. Dziękujemy parafianom za zamówione Msze św. w intencji + Ks. Prałata Jana, dzisiaj o 9.30 i o 12.15 oraz 29 czerwca o 18.30. Z racji Uroczystości św. Jana Chrzciciela, w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

3. W piątek zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i wychowawców na Mszę św. z okazji zakończenia Roku Szkolnego: o godz. 8.00 – Msza św. dla Gimnazjalistów. Msza św. dla młodzieży z Liceów i Techników i Szkoły Przemysłu Spożywczego o godz. 9,00. Szkoła Katolicka im św. Rodziny z Nazaretu z ul. Pędzichów o godz. 11.00. Zachęcamy, aby dzieci i młodzież na zakończenie Roku Szkolnego przystąpiły do Spowiedzi świętej. Spowiadamy codziennie na mszach św. od godz. 6.00 – 9.30 i wieczorem od 18.30.

4. Przedstawiciele komitetu budowy Kościoła w Łazach z parafii Moszczany z diecezji przemyskiej zbierają dzisiaj ofiary do puszek na dokończenie budowy nowego kościoła. To jest bardzo mała parafia na podkarpaciu i dlatego zwracają się do nas z prośbą o pomoc – Za wszelkie ofiary Bóg zapłać.

5. Dzieciom młodzieży życzymy udanych wakacji. Wszystkim wyjeżdżającym na urlopy, życzymy dobrego wypoczynku. Niech to będzie wypoczynek z Bogiem. Jako katolicy pamiętajmy w czasie wakacji o modlitwie każdego dnia, o Mszy św. w każdą niedzielę. Nawzajem obdarzajmy się życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary.
Wszystkim, na wakacje życzymy Szczęść Boże.