PL

PL

19 Niedziela Zwykła

We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. jak w każdą niedzielę. Dzisiaj w naszej Bazylice będzie Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie o godz. 18.00 Różaniec Fatimski i Msza św. z kazaniem, a później procesja z Figurką Matki Bożej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

2. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów. Suma Odpustowa w Bazylice Mariackiej jutro o 18.30.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
– jutro w poniedziałek – św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika
– w czwartek – liturgiczne Święto św. Jacka, kapłana, patrona naszej Archidiecezji. Suma odpustowa u ,OO. Dominikanów o doz. 12.00.

4. Wszystkim życzymy dobrego przeżycia niedzieli i dni świątecznych, życzymy dobrego wypoczynku w gronie rodzinnym, i niech Mam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej na każdy dzień tego tygodnia…Wszystkim solenizantom i solenizantkom składamy serdeczne życzenia…. Szczęść Boże.