2 Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

Jutro w całym Kościele jest obchodzona liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Jest to także Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 9.00 i o 18.30, będzie możliwość podjęcia adopcji dziecka poczętego, czyli można podjąć modlitwę w intencji Bogu wiadomego, zagrożonego dziecka poczętego. Zachęcamy, aby podejmować tę piękną inicjatywę modlitwy w obronie życia nienarodzonych.

1. Dzisiaj po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca kwietnia.

 

2. O godz. 15.00 przed Najśw. Sakramentem wystawianym w monstrancji, przy głównym ołtarzu, odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i akt zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15.

 

3. Jutro w całym Kościele jest obchodzona liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca. Jest to także Dzień Świętości Życia. Na Mszy św. o godz. 9.00 i o 18.30, będzie możliwość podjęcia adopcji dziecka poczętego, czyli można podjąć modlitwę w intencji Bogu wiadomego, zagrożonego dziecka poczętego. Zachęcamy, aby podejmować tę piękną inicjatywę modlitwy w obronie życia nienarodzonych.

 

4. Z racji Roku Wiary w środę po wieczornej Mszy św. będzie dodatkowa adoracja do godz. 20.00, którą poprowadzą Siostry Szarytki z ul. Warszawskiej 11 i z Domu Helclów. Serdecznie zapraszamy.

 

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, bądźmy zawsze otwarci na przyjęcie łaski Jezusa Miłosiernego. Szczęść Boże na cały tydzień.