PL

PL

2 Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego

Dzisiaj (w niedzielę) święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 14.00 Adoracja, którą poprowadzą Stypendyści z Dzieła Nowego Tysiąclecia, jako dziękczynienia za kanonizację św. Jana Pawła II, która maiła miejsce przed rokiem w Niedziele Miłosierdzia Bożego w Rzymie. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15.

 

1. Dzisiaj święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 14.00 Adoracja, którą poprowadzą Stypendyści z Dzieła Nowego Tysiąclecia, jako dziękczynienia za kanonizację św. Jana Pawła II, która maiła miejsce przed rokiem w Niedziele Miłosierdzia Bożego w Rzymie. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15.

2. Ks. Kazimierz Lenart nasz rodak, do niedawna mieszkający przy ul. Szlak, w dniu wczorajszym obchodził 50 rocznicę święceń kapłańskich. Za tydzień w najbliższą niedzielę w naszej bazylice o godz. 12.15 odprawi Mszę św. z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa. Już dzisiaj drogiemu Jubilatowi składamy serdeczne gratulacje i życzenia: Niech dobry Bóg obdarza nadal Ks. Kazimierza zdrowiem i potrzebnymi łaskami….

3. W ramach akcji Pola Nadziei, Woluntariusze z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie zbierają ofiary do puszek na pomoc w prowadzeniu tej placówki dla osób ciężko chorych, często w ostatnim stadium życia. W imieniu Hospicjum, za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowanie.

4. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, bądźmy zawsze otwarci na przyjęcie łaski Jezusa Miłosiernego. Szczęść Boże na cały tydzień.