PL

PL

31 Niedziela Zwykła

Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15. Codziennie, w listopadzie, w dni powszednie, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15 modlimy się w  kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki.

1.  Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15. Codziennie, w listopadzie, w dni powszednie, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15 modlimy się w  kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki.

 

2. W najbliższa środę po wieczornej Mszy św. będzie wykład z cyklu Dokumenty Papieża Jana Pawła IIEncyklikę „Redemptor Hominis” przybliży nam Ks. Prof.  Robert Wożniak wykładowca na Papieskim Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.

   

3. Spotkanie Zespołu Charytatywnego z modlitwą za zmarłych będzie w najbliższy czwartek o godz. 16.30.  Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w pracę naszego Zespołu Charytatywnego.

 

4. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania dla klas III Gimnazjum odbywa się w piątek o godz. 17.30

 

5. W liturgii tym w tygodniu:

– w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

– w sobotę Liturgiczne Święto – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

 

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dzisiaj i w ciągu tygodnia błogosławieństwa i  Bożej Opieki na każdy dzień.   Szczęść Boże…