PL

PL

32 Niedziela Zwykła

Jutro 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Na mszach św. przed południem do godz. 9.00 i po południu o godz. 18.30 modlimy się w intencji naszej Ojczyzny i za tych, którzy zginęli w obronie wolności i suwerenności Polski.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15.
W dni powszednie w miesiącu listopadzie modlimy się w kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15.

 

2. Jutro 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Na mszach św. przed południem do godz. 9.00 i po południu o godz. 18.30 modlimy się w intencji naszej Ojczyzny i za tych, którzy zginęli w obronie wolności i suwerenności Polski.

3. Dziś także obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Modlitwą i naszymi ofiarami wspieramy, tych którzy są prześladowani za wiarę…. Na ten cel można złożyć ofiarę do puszki za ławkami w tyle kościoła.

 

4. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominali;
– jutro św. Marcina z Tours, biskupa. Jest to dzień imienin Ks. prof. Marcina Cholewy. Życzymy ks. Marcinowi błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. patrona i sukcesów na polu naukowym na Papieskim Uniwersytecie J.P.II w Krakowie. Msza św. za solenizanta będzie oprawiana jutro o godz. 18.30.
– we wtorek św. Jozafata, biskupa i męczennika
– środę męczenników polskich Jana, Benedykta, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

 

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Szczęść Boże.