PL

PL

5 Niedziela Wielkanocna

W tygodniu na majówki zapraszamy po wieczornej Mszy św.

 

 

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15 a później nabożeństwo majowe. W tygodniu na majówki zapraszamy po wieczornej Mszy św.

 

2. W Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach, w każdym miesiącu odbywać się będą nabożeństwa dziękczynne, w której uczestniczą wierni z całej archidiecezji, W tym miesiącu 22 maja w czwartek jest zaproszona nasza parafia. O godz. 17.00 będzie Msza św., a później Procesja Światła w Ogrodzie Różańcowym. Serdecznie zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie w najbliższy czwartek w Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach.

 

3. Dzisiaj wypada 94 rocznica urodzin KAROLA WOJTYŁY. Dla nas jest to okazja by dziękować Panu Bogu za Św. Jana Pawła II. W Archidiecezji Krakowskiej modlimy się i swoimi ofiarami na tace wspieramy Światowe Dni Młodzieży, które zainicjował papież Jan Paweł II. Jak już wiemy w roku 2016 Światowe Dni Młodzieży maja się odbywać w Krakowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwa, ofiarami i swoja życzliwością wspierają przygotowania do tego wielkiego i ważnego wydarzenia w Polsce i w naszym mieście Krakowie.

 

4. W przyszłą niedzielę 25 maja będzie obchodził imieniny nasz Ks. Proboszcz Grzegorz Szewczyk. Pragniemy życzyć Ks. Prałatowi zdrowia, obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa patrona św. Grzegorza papieża. W intencji ks. Proboszcza zostaną odprawione msze św; w sobotę o godz. 18.30 i w niedzielę o godz. 8.00 zamówiona od Zespołu Charytatywnego, na które zapraszamy, a ks. Prałata polecajmy w modlitwie.

 

5. Wszystkim, życzymy na dzisiaj i na cały tydzień Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Świętego Jana Pawła II … Szczęść Boże.