PL

PL

6 Niedziela Wielkanocna

W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to także kolejne ŚWIETO Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za świętego Jana Pawła II”. Na prośbę Ks. Kardynała Kazimierza Nycza zbiórka do puszek przeznaczona będzie na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15 a później nabożeństwo majowe. Na majówki w ciągu tygodnia zapraszamy po wieczornej Mszy św. W sobotę zakończenie nabożeństw majowych.

 

2. Jutro 26 maja, obchodzony jest Dzień Matki. Modlimy się za nasze Mamy i składamy im życzenia…. Zmarłe Matki polecamy w modlitwie Bożemu miłosierdziu.

 

3. W poniedziałek wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. W czwartek św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. W sobotę liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

4. W poniedziałek wtorek i środę na wieczornej mszy św. i na nabożeństwie będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

 

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to także kolejne ŚWIETO Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za świętego Jana Pawła II”. Na prośbę Ks. Kardynała Kazimierza Nycza zbiórka do puszek przeznaczona będzie na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

6. Marsz dla życia i Rodziny wyruszy za tydzień – 1 czerwca o godz. 10.30 z Pl. Matejki. Dokładne informacje są na plakatach przy wejściu do Bazyliki.

 

7. Wszystkim, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętego Jana Pawła II … Szczęść Boże.