14 Niedziela Zwykła

13 lipca w najbliższą niedzielę będzie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 różaniec, potem zapraszamy na Mszę św. z kazaniem o godz. 18.30, a na zakończenie procesja z Figurką Matki Bożej Fatimskiej.

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie adoracji. O godz. 15.15 jak zwykle msza św.

 

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
– we wtorek św. Jana z Dukli, prezbitera
– w piątek Święto św. Benedykta, opata patrona Europy.
– w sobotę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

 

3. 13 lipca w najbliższą niedzielę będzie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 różaniec, potem zapraszamy na Mszę św. z kazaniem o godz. 18.30, a na zakończenie procesja z Figurką Matki Bożej Fatimskiej.

 

4. W przyszłą niedzielę wygłosi kazania ks. Jacek Krzemień ze wspólnoty „Chleb życia” z Archidiecezji Warszawskiej. Wspólnota ta zajmuje się ludźmi bezdomnymi, chorymi i opuszczonymi. Ofiary na pomoc dla wspólnoty będą składane do puszek.

 

5. Dzisiaj są zbierane ofiary na rodzinę z naszej parafii z ul. Zacisze, której pożar strawił całe mieszkanie. Solidaryzując się z poszkodowanymi ofiary można składać do puszki w tyle kościoła za ławkami. Dziękujemy za wsparcie – Bóg zapłać.

 

6. Przyjmujemy zgłoszenia mieszkań dla studentów w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

 

7. Rektor Uniwersytetu J.P. II informuje o trwającej rekrutacji na papieskiej uczelni. Wszelkie informacje o kierunkach studiów można przeczytać na banerze umieszczonym na ogrodzeniu przy kościele, bądź na stronie internetowej Uniwersytetu.

 

8. W tym tygodniu w modlitwach polecajmy przebywających na wakacjach, szczególnie dzieci i młodzież. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku. Szczęść Boże.