PL

PL

5 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę 15 lutego na Mszy św. o 15.15, przy relikwiach św. Walentego i św. Jana Pawła II będziemy się modlić za małżonków, którzy zawarli Sakrament Małżeństwa w naszej bazylice w 2014 roku. Wspólnie chcemy się dziękować i prosić za młode małżeństwa, a także za narzeczonych i wszystkich zakochanych. Po mszy św. Koncert pt: „Śladami miłości” dedykowany wszystkim zakochanym, a przygotowany przez zespół muzyczny „Cynamon” złożony z absolwentów X LO.

1. Dzisiaj tradycyjne o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Później o 15.15. Msz św.

2. We środę 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy przeżywać XXIII Światowy Dzień Chorego. W naszej bazylice nabożeństwo dla chorych będzie w V tygodniu Wielkiego Postu w czasie rekolekcji.

3. U Księży Misjonarzy, u naszych sąsiadów z ul. św. Filipa, we wtorek odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej z Lourdes. Uroczyste Msze św. o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 17.30. Księża Misjonarze serdecznie nas zapraszają. O godz. 9.00 u księży Misjonarzy będzie Msza św. z Sakramentem namaszczenia Chorych.

4. We wtorek Ks. Jacek Ozdoba, wikariusz naszej parafii obchodzi imieniny. Ks. Jackowi życzymy Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w realizacji swego powołania.

5. W przyszłą niedzielę 15 lutego na Mszy św. o 15.15, przy relikwiach św. Walentego i św. Jana Pawła II będziemy się modlić za małżonków, którzy zawarli Sakrament Małżeństwa w naszej bazylice w 2014 roku. Wspólnie chcemy się dziękować i prosić za młode małżeństwa, a także za narzeczonych i wszystkich zakochanych. Po mszy św. Koncert pt: „Śladami miłości” dedykowany wszystkim zakochanym, a przygotowany przez zespół muzyczny „Cynamon” złożony z absolwentów X LO.

6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.