3 Niedziela Wielkiego Postu

Z inicjatywy Rycerzy Kolumba i Caritas Archidiecezji Krakowskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, w naszej parafii w miesiącu marcu i kwietniu w każdy poniedziałek od godz. 19.00 w salce obok kancelarii, profesjonalni doradcy podatkowi będą bezpłatnie pomagać wypełnić zeznania podatkowe PIT za rok 2014. Dokładne informacje są na plakacie przy wyjściu z Bazyliki i przed kancelarią. Jest prośba Ks. Dyrektora Caritas, aby 1% podatku przekazywać na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

 

1. O godz. 15.00 odmówimy Koronka do Bożego Miłosierdzia. Tę modlitwę dzisiaj ofiarujemy w intencji wszystkich kobiet, matek i żon, by wyprosić dla nich Boże błogosławieństwo w życiu osobistym i rodzinnym. Później jak zwykle Msza św., i o godz. 16.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w naszej Bazylice jest w każdy piątek o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

2. Jutro, w naszej Bazylice o godz. 14.00 będzie odprawiona Msza św. w IV rocznicę katastrofy kolejowej pod Szczekocinami. Będziemy modlić się o wieczne zbawienie dla tych, którzy tam zginęli. A dla rodzin, które straciły najbliższych w tym wypadku, będziemy wypraszać pociechę i Boże Błogosławieństwo. Tę Mszę świętą za swoich kolegów w IV rocznicę katastrofy, zamówił Zarząd Związków Zawodowych Kolejarzy.

3. Z inicjatywy Rycerzy Kolumba i Caritas Archidiecezji Krakowskiej, podobnie jak w latach ubiegłych, w naszej parafii w miesiącu marcu i kwietniu w każdy poniedziałek od godz. 19.00 w salce obok kancelarii, profesjonalni doradcy podatkowi będą bezpłatnie pomagać wypełnić zeznania podatkowe PIT za rok 2014. Dokładne informacje są na plakacie przy wyjściu z Bazyliki i przed kancelarią. Jest prośba Ks. Dyrektora Caritas, aby 1% podatku przekazywać na dzieła charytatywne prowadzone przez Caritas.

4. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli, a na kolejne dni Wielkiego Postu życzymy owocnej pracy nad sobą i Bożego Błogosławieństwa …… Szczęść Boże.