PL

PL

19 Niedziela Zwykła

W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego.. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

 

1. Dzisiaj o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i później jak zwykle Msza św.

2. Jutro Liturgiczne święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

3. We wtorek św. Klary dziewicy.

4. W czwartek obchodzimy liturgiczne święto Matki Bożej Kalwaryjskiej. Ks. Kardynał zaprasza w tym dniu Siostry Zakonne i wszystkie Osoby Konsekrowane na specjalne nabożeństwo, w obchodzonym w całym Kościele, Roku Życia Konsekrowanego. Wieczorem – w czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie o godz. 18.00 Różaniec Fatimski i Msza św. z kazaniem, a później procesja z Figurką Matki Bożej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego.. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

7. Wszystkim życzymy dobrego, niedzielnego wypoczynku, i owocnego przeżywania dni świątecznych tego tygodnia. Wszystkim solenizantom i solenizantkom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej… SZCZĘŚĆ BOŻE.