PL

PL

21 Niedziela Zwykła

Za dwa tygodnie 9 września będzie Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Chcemy zorganizować wyjazd autobusem. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Bardzo zachęcamy rodziny naszej parafii, aby wzięły udział tym pięknym święcie rodzin naszej archidiecezji. Będzie to wspólna modlitwa za nasze rodziny.

Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej

1. Dzisiaj po Mszy św. odnowimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego 
Matce Bożej. 

2 . W liturgii w tym tygodniu
– w poniedziałek wspomnienie św. Moniki.
– we wtorek św. Augustyna biskupa i doktora kościoła.
– w środę wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

3. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca września. Tradycyjnie zapraszamy rodziny oczekujące na narodzenie dziecka na Mszę św. o godz. 8.00. 

4. W sobotę odwiedzimy chorych parafian w domu z sakramentami świętymi. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

5. Za dwa tygodnie 9 września będzie Archidiecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Chcemy zorganizować wyjazd autobusem. Zapisy w zakrystii i kancelarii. Bardzo zachęcamy rodziny naszej parafii, aby wzięły udział tym pięknym święcie rodzin naszej archidiecezji. Będzie to wspólna modlitwa za nasze rodziny.

6. W sobotę 1 września jest pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej Ministrantów, całej Służby Liturgicznej i Ruchu Światło – Życie. Początek nabożeństwa o godz. 10.30. 

7. Wolne mieszkania dla studentów można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii w godzinach urzędowania.

8. Wszystkim życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku. W ostatnim tygodniu wakacji niech nam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej. Módlmy się o szczęśliwe powroty z wakacji.