29 Niedziela Zwykła

Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Na wypominki roczne przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii. Wypominki na miesiąc listopad możemy składać do skarbonki w tyle bazyliki. Są tam wystawione kartki, na których można wypisać swoich zmarłych. Za ofiary składane z racji wypominków serdecznie dziękujemy…

1. Przeżywamy Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Dzisiaj w naszej Bazylice kazania głoszą Księża Misjonarze Oblaci Maryi Niepokalanej. Po Mszy św. będą rozdawane Kalendarze Misyjne na 2019 rok. Ofiary złożone przy tej okazji będą przeznaczone na Misje, które prowadzą OO. Oblaci w różnych zakątkach świata. W ciągu tygodnia na nabożeństwach różańcowych o godz. 18.00 będziemy się modlić w intencjach Misji i Misjonarzy.

2. Dzisiaj o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a po Mszy św. Nabożeństwo Różańcowe w intencji Misji.

3. We wtorek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II – Uroczystości odpustowe w Sanktuarium na Białych Morzach w Łagiewnikach. W tym dniu msze św. będą tam o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i 17.00 z procesją różańcową, którą odprawi Metropolita ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski. Kustosz Sanktuarium zaprasza wiernych do uczestnictwa w odpuście.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Na wypominki roczne przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii. Wypominki na miesiąc listopad możemy składać do skarbonki w tyle bazyliki. Są tam wystawione kartki, na których można wypisać swoich zmarłych. Za ofiary składane z racji wypominków serdecznie dziękujemy…

5. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa… Zachęcamy do codziennej modlitwy różańcowej w rodzinach. W ciągu tygodnia do kościoła zapraszamy, na nabożeństwo różańcowe na godz. 18.00.