3 Niedziela Wielkanocna

W każdy poniedziałek kwietnia od godz. 19.00 zapraszamy tych, którzy jeszcze nie zdążyli się rozliczyć Urzędem Skarbowym, a mają trudności z wypełnieniem PIT za rok 2015.

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Tę modlitwę dzisiaj ofiarujemy, za wszystkich, którzy zginęli w 2010 roku w katastrofie Smoleńskiej, za ich rodziny i naszą Ojczyznę… O godz. 15.15 jak zwykle będzie Msza św.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 będzie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Tematem spotkania będzie przygotowanie parafii do przyjęcia w naszych rodzinach Pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży w lipcu tego roku. Wszystkich należących do Rady Duszpasterskiej serdeczne zapraszamy na spotkanie..

3. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę, w Gnieźnie i Poznaniu, odbywać się będą Uroczystości kościelno-państwowe z okazji Jubileuszu 1050 Rocznicy Chrztu Polski. W naszej bazylice w tych dniach na każdej Mszy św., będziemy włączać się w to dziękczynienie Polaków za dar chrztu św. i łaskę wiary w rodzinach i całym Polskim Narodzie…

4. W każdy poniedziałek kwietnia od godz. 19.00 zapraszamy tych, którzy jeszcze nie zdążyli się rozliczyć Urzędem Skarbowym, a mają trudności z wypełnieniem PIT za rok 2015. Zachęcamy, by skorzystać z okazji. Profesjonalni doradcy podatkowi, bezpłatnie pomagają wypełnić zeznania podatkowe.

5. Wszystkim życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku w gronie rodzinnym i Opieki Bożej w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.