32 Niedziela Zwykła

W najbliższy czwartek po Wieczornej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za naszą Ojczyznę. Młodzież – Stypendyści z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia poprowadzą tę modlitwę.

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15.
– W dni powszednie w kaplicy Adoracji, od godz. 18.00 jest modlitwa, o którą prosił w liście nasz Metropolita… Razem ze Św. Janem Pawłem II, przed wieczorną Mszą św., modlimy się za Kościół, za Papieża Franciszka i naszą Ojczyznę. W modlitwie polecamy także zmarłych zgłoszonych na wypominki.
– Dzisiaj jest Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwą i ofiarami towarzyszymy prześladowanym za wiarę…
Do skarbony za ławkami można składać ofiary na ten cel…

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
– w poniedziałek św. Marcina z Tours, biskupa. Jest to dzień imienin ks. dra Marcina Cholewy. Życzymy ks. Marcinowi błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. Patrona oraz sukcesów na polu naukowym na Papieskim Uniwersytecie św. Jana Pawła w Krakowie.
– we wtorek św. Jozafata biskupa i Męczennika
– w środę Świętych Benedykta, Jana i Krystyna, pierwszych Męczenników Polski.
– w piątek św. Alberta Wielkiego biskupa i doktora kościoła

3. Jutro – 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym Roku świętujemy 101 rocznicę Odzyskania Niepodległości. Na wszystkich mszach św. będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny i dziękować Bogu za dar wolności i za tych, którzy zginęli w obronie wolności i suwerenności Polski.
Jutro o godzinie 18.30. Msza św. z udziałem Kobiet oraz z modlitwami SS. Nazaretanek za rodziny naszej Parafii. Po Mszy św. w salce katechetycznej spotkanie w ramach duszpasterstwa Kobiet. Zaprasza ks. dr Paweł Gałuszka dyrektor Duszpasterstwa Rodzin naszej archidiecezji.

4. W najbliższy czwartek po Wieczornej Mszy św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami za naszą Ojczyznę. Młodzież – Stypendyści z Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia poprowadzą tę modlitwę.

5. Pielgrzymów z naszej parafii, którzy udają się do Ziemi Świętej w najbliższy piątek, prosimy o modlitwę za naszą Parafie w tych świętych miejscach…

6. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Szczęść Boże.