PL

PL

4 Niedziela Zwykła

W przyszłą niedzielę 10 lutego o godz. 15.15 będzie Msza św. w intencji Małżeństw, które w 2018 roku zawierały Sakrament Małżeństwa w naszej Bazylice. Serdecznie zapraszamy Małżonków wraz ze swoimi rodzinami do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym. Modlić się będziemy w przededniu liturgicznego wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych i młodych rodzin. Zapraszamy także narzeczonych, którzy planują swój ślub najbliższym czasie. W naszym kościele jest obraz i ołtarz poświęcony czci św. Walentego…

1. Dzisiaj tradycyjne jak w każdą I niedziele miesiąca po każdej Mszy św. krótka Adoracja Najświętszego Sakramentu… O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Później o 15.15. Msza św.

2. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominać:
– we wtorek św. Agaty dziewicy i męczennicy
– w środę świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy
– w czwartek bł. Klary Szczęsnej, zakonnicy

3. W przyszłą niedzielę 10 lutego o godz. 15.15 będzie Msza św. w intencji Małżeństw, które w 2018 roku zawierały Sakrament Małżeństwa w naszej Bazylice. Serdecznie zapraszamy Małżonków wraz ze swoimi rodzinami do wspólnej modlitwy o Boże błogosławieństwo w życiu małżeńskim i rodzinnym. Modlić się będziemy w przededniu liturgicznego wspomnienia św. Walentego patrona zakochanych i młodych rodzin. Zapraszamy także narzeczonych, którzy planują swój ślub najbliższym czasie. W naszym kościele jest obraz i ołtarz poświęcony czci św. Walentego…

4. Z okazji Dnia Życia Konsekrowanego, wczoraj były zbierane ofiary na pomoc Klasztorom Kontemplacyjnym.. Dzisiaj, ofiary na ten cel można jeszcze składać do skarbony za ławkami. Siostry swoją wdzięczność wyrażają modlitwą w klasztorach, w intencjach naszych rodzin, w intencji parafii i wszystkich Ofiarodawców.

5. W ubiegłą niedzielę, Siostry Sercanki, które zbierały ofiary do puszek na Misje w Boliwii, składają Wszystkim Ofiarodawcom serdeczne podziękowanie. Siostry zebrały kwotę 7 587 zł. Bóg zapłać.

6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień. Szczęść Boże.