PL

PL

5 Niedziela zwykła

 1. Witamy w naszej parafii gości i turystów krajowych i zagranicznych przybywających do Krakowa; niech spotkanie z Panem Jezusem owocuje radosnymi przeżyciami. 
 1. W tym tygodniu w liturgii Kościoła celebrujemy:
  – w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy;
  – we wtorek świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy;
  – w sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
 1. W najbliższą niedzielę 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będzie to XXXII Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Nie jest dobrze, by człowiek był sam”. Zapraszamy do Księży Misjonarzy, przy ul. św. Filipa 19, na Sumę Odpustową o godz. 12.00. Msza św. o godz. 12.00 i 15.00 będzie z udzielaniem Sakramentu Chorych.
 1. W najbliższą niedzielę będzie celebrowana Msza Św. o godz. 15.15 w intencji Małżeństw, które zawierały w 2023 roku sakrament małżeństwa w naszej bazylice. Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia w zakrystii lub kancelarii.
 1. Zapraszamy na rozważanie niedzielnej Liturgii Słowa Bożego – Biblijne Czwartki, w każdy czwartek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 1. Osobom, które w bieżącym tygodniu będą obchodzić imieniny i urodziny, składamy serdeczne życzenia opieki Świętej Rodziny oraz Świętych Patronów, zapewniając o modlitwie.
 1. Wszystkim parafianom i gościom modlącym się w naszym kościele, życzymy dobrego tygodnia i Bożej opieki.

Na radosne świętowanie, czas modlitwy i odpoczynku
przyjmijcie dar Bożego błogosławieństwa!