PL

PL

5 Niedziela Zwykła

We wtorek 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy przeżywać XXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach o godz.11.00, będzie Uroczysta Msza św. dla chorych. W naszej bazylice nabożeństwo dla chorych będzie w V tygodniu Wielkiego Postu w czasie rekolekcji.

1. Dzisiaj tradycyjne o godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. Później o 15.15. Msza św.

 

2. We wtorek 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy przeżywać XXII Światowy Dzień Chorego. Z tej okazji w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach o godz.11.00, będzie Uroczysta Msza św. dla chorych. W naszej bazylice nabożeństwo dla chorych będzie w V tygodniu Wielkiego Postu w czasie rekolekcji.

 

3. U Księży Misjonarzy, u naszych sąsiadów z ul. św. Filipa, we wtorek odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej z Lourdes. Uroczyste Msze św. o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 17.30. Księża Misjonarze serdecznie nas zapraszają. O godz. 9.00 u księży Misjonarzy będzie Msza św. z Sakramentem namaszczenia Chorych.

 

4. Jutro Ks. Jacek Ozdoba, wikariusz naszej parafii obchodzi imieniny. W Jego intencji będziemy się modlić na Mszy św. o godz. 18.30. Ks. Jackowi życzymy Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w realizacji swego powołania.

 

5. W przyszłą niedzielę 16 lutego na Mszy św. o 15.15, przy relikwiach św. Walentego i bł. Jana Pawła II będziemy się modlić za małżonków, którzy zawarli Sakrament Małżeństwa w naszej bazylice w 2013 roku. Wspólnie chcemy się dziękować i prosić za młode małżeństwa, a także za narzeczonych i wszystkich zakochanych. Po mszy św. Koncert pt: „Śladami miłości” dedykowany wszystkim zakochanym, a przygotowany przez zespół muzyczny „Cynamon” złożony z absolwentów X LO.

 

4. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.