Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Wirtualna Wspólnota nigdy nie zastąpi tej w realnym świecie!
Może być jednak jej uzupełnieniem. Może być miejscem, w którym jesteś wirtualnie otoczony przez Przyjaciół 24 godziny na dobę. Miejscem, gdzie zawsze możesz zapytać, rozwiać wątpliwości, otrzymać wspracie, wyrazić swoje przemyślenia...

e-Wspólnota św. Floriana działa wyłącznie w internecie, ale osoby ją tworzące są jak najbardziej realne :)

Przewodnikiem duchowym jest ks. Jarek Chlebda.
Do e-Wspólnoty zapraszamy każdego! Z dowolnego zakątka świata.

Oto nasze proste zasady:

• e-Wspolnota działa jako grupa na Messengerze (jak założyć)
• W e-Wspólnocie porozumiewamy się wyłącznie językiem polskim
• Do e-Wspólnoty może dołączyć każdy poprzez zaproszenie od innej osoby już będącej w e-Wspólnocie lub wysyłając e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• Każda osoba w e-Wspólnocie może dołączać kolejne osoby, ale tylko po wcześniejszej ich zgodzie. W żadnym wypadku nie wolno dołączać kogokolwiek bez jego wiedzy i wcześniejszej zgody.
• Każda osoba w dowolnym momencie i bez tłumaczenia, może odejść z e-Wspólnoty

Wspólnota św. Floriana jest przeznaczona dla Katolików chcących umocnić i pogłębić swoją wiarę. Pozostałych Chrześcijan oraz inne osoby, zachęcamy do uczestniczenia w innych grupach, których w internecie jest wiele. Chętnie podpowiemy, napisz do nas e-mail.

Dołącz do nas!

Napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub skorzystaj z poniższego formularza.

@ewspolnota


 
MESSENGER
 
Tę aplikację na smartfonie instalujesz bezpłatnie (poniżej wybierz na jaki system).
Po instalacji w paru krokach zakładasz konto na Messengerze i gotowe :)
 
Aby korzystać z Messengera na komputerze, załóż konto na Facebook. Wtedy będziesz miał dostęp do Messengera na wszystkich urządzeniach.
 
POBIERZ MESSENGER
  

Losowe cytaty

Bóg wymaga raczej spełnienia najdrobniejszego obowiązku, jaki nam wyznaczono, niż najżarliwszego pragnienia czynienia rzeczy, do których nas nie powołano.