Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za peregrynację Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny oraz bł. Jana Pawła II.

 

2. Dzisiaj także o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a potem jak zwykle msza św.

 

3. W tym tygodniu wspominamy:
- we środę liturgiczne święto św. Tomasza Apostoła
- w czwartek Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitarnej w Krakowie
- w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

 

4. W tym tygodniu I piątek Miesiąca Msze św. wotywne do Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek o 8.00 rano i wieczorem o godz. 18.30 Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. do 9.30 i od godz.18.00.

 

5. W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. o Nieopalanym Sercu Matki Bożej. Jak zwykle zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny oczekujące na narodzenie dziecka.

 

6. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin Chorych w domu. W nagłych przypadkach można zawsze oprosić kapłana do chorego.

 

7. Pragniemy poinformować, że w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 7.30. Pozostałe Msze św. bez zmian. W niedziele mszę św. odprawiamy jak zawsze w ciągu roku bez zmian.

 

8. W tym tygodniu w modlitwach polecajmy przebywających na wakacjach, szczególnie dzieci i młodzież. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku. Szczęść Boże

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.