Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu jako dziękczynienie za peregrynację Obrazu Jezusa Miłosiernego i relikwii św. Siostry Faustyny oraz bł. Jana Pawła II.

 

2. Dzisiaj także o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a potem jak zwykle msza św.

 

3. W tym tygodniu wspominamy:
- we środę liturgiczne święto św. Tomasza Apostoła
- w czwartek Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Metropolitarnej w Krakowie
- w sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

 

4. W tym tygodniu I piątek Miesiąca Msze św. wotywne do Najśw. Serca Pana Jezusa w piątek o 8.00 rano i wieczorem o godz. 18.30 Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. do 9.30 i od godz.18.00.

 

5. W I sobotę o godz. 8.00 Msza św. o Nieopalanym Sercu Matki Bożej. Jak zwykle zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny oczekujące na narodzenie dziecka.

 

6. W miesiącach wakacyjnych nie ma odwiedzin Chorych w domu. W nagłych przypadkach można zawsze oprosić kapłana do chorego.

 

7. Pragniemy poinformować, że w dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 7.30. Pozostałe Msze św. bez zmian. W niedziele mszę św. odprawiamy jak zawsze w ciągu roku bez zmian.

 

8. W tym tygodniu w modlitwach polecajmy przebywających na wakacjach, szczególnie dzieci i młodzież. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku. Szczęść Boże

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.