Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1.  Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15. Codziennie, w listopadzie, w dni powszednie, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15 modlimy się w  kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki.

 

2. W najbliższa środę po wieczornej Mszy św. będzie wykład z cyklu Dokumenty Papieża Jana Pawła IIEncyklikę „Redemptor Hominis” przybliży nam Ks. Prof.  Robert Wożniak wykładowca na Papieskim Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie. Serdecznie zapraszamy.

   

3. Spotkanie Zespołu Charytatywnego z modlitwą za zmarłych będzie w najbliższy czwartek o godz. 16.30.  Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby włączyć się w pracę naszego Zespołu Charytatywnego.

 

4. Przypominamy, że przygotowanie do bierzmowania dla klas III Gimnazjum odbywa się w piątek o godz. 17.30

 

5. W liturgii tym w tygodniu:

- w poniedziałek wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa.

- w sobotę Liturgiczne Święto – Rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

 

6. Wszystkim parafianom i gościom życzymy dzisiaj i w ciągu tygodnia błogosławieństwa i  Bożej Opieki na każdy dzień.   Szczęść Boże…

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.