Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15.
W dni powszednie w miesiącu listopadzie modlimy się w kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15.

 

2. Jutro 11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Na mszach św. przed południem do godz. 9.00 i po południu o godz. 18.30 modlimy się w intencji naszej Ojczyzny i za tych, którzy zginęli w obronie wolności i suwerenności Polski.

3. Dziś także obchodzimy Dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Modlitwą i naszymi ofiarami wspieramy, tych którzy są prześladowani za wiarę…. Na ten cel można złożyć ofiarę do puszki za ławkami w tyle kościoła.

 

4. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominali;
- jutro św. Marcina z Tours, biskupa. Jest to dzień imienin Ks. prof. Marcina Cholewy. Życzymy ks. Marcinowi błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. patrona i sukcesów na polu naukowym na Papieskim Uniwersytecie J.P.II w Krakowie. Msza św. za solenizanta będzie oprawiana jutro o godz. 18.30.
- we wtorek św. Jozafata, biskupa i męczennika
- środę męczenników polskich Jana, Benedykta, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

 

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa na cały nadchodzący tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.