Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św.

 

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w piątek św. Antoniego, Opata, - w niedzielę św. Józefa Sebastiana Pelczara biskupa.

 

3. Zakończyliśmy już wizyty duszpasterskie. Wszystkim, którzy nas przyjęli po kolędzie serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na Caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

 

4. W czwartek o godz. 15.30 będzie Msza św. i spotkanie dla Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich. W tym miesiącu spotkanie organizuje Zakład Maszyn Torowych PKP..

 

5. W sobotę 18 stycznia o godz. 11.00 Spotkanie Opłatkowe u Ks. Kardynała na ul. Franciszkańskiej 3, dla wszystkich kolejarzy i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

 

6. Za tydzień w niedzielę 19 stycznia po Msz św. o godz. 15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży Zespołu Salawa, prowadzonegogo przez Siostry Szarytki przy kościele Ks. Misjonarzy.

 

7. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.