Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.15 Msza św. a po Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca i wspólne kolędowanie pod przewodnictwem Zespołu Rodzinnego naszych parafian PP. Sułkowskich z ul. św. Filipa. Później zapraszamy do Domu katechetycznego wszystkie Zespoły Duszpasterskie działające w naszej parafii na spotkanie i dalsze kolędowanie. Jeszcze raz zapraszamy wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

 

2. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- Jutro wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
- we środę św. Agaty, dziewicy
- w czwartek św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwami do bł. Jana Pawła II.

 

4. W tych dniach do 8 lutego łączymy się w modlitwie z Biskupami z Polski, którzy odbywają Wizytę Ad Limina Apostolorum w Rzymie. Ksiądz Kardynał prosił, aby w rodzinach i wspólnotach odmawiać każdego dnia dziesiątek różańca w intencji Kościoła, papieża Franciszka, za naszych biskupów i za wierzących katolików w Polsce. Polecamy wszystkim tę intencje modlitwy.

 

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu Dzieciom i młodzież na czas ferii zimowych życzymy dobrego odpoczynku... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Bóg wymaga raczej spełnienia najdrobniejszego obowiązku, jaki nam wyznaczono, niż najżarliwszego pragnienia czynienia rzeczy, do których nas nie powołano.