Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

 

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15 a później nabożeństwo majowe. W tygodniu na majówki zapraszamy po wieczornej Mszy św.

 

2. W Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach, w każdym miesiącu odbywać się będą nabożeństwa dziękczynne, w której uczestniczą wierni z całej archidiecezji, W tym miesiącu 22 maja w czwartek jest zaproszona nasza parafia. O godz. 17.00 będzie Msza św., a później Procesja Światła w Ogrodzie Różańcowym. Serdecznie zachęcamy parafian do udziału w tym nabożeństwie w najbliższy czwartek w Sanktuarium Jana Pawła II w Łagiewnikach.

 

3. Dzisiaj wypada 94 rocznica urodzin KAROLA WOJTYŁY. Dla nas jest to okazja by dziękować Panu Bogu za Św. Jana Pawła II. W Archidiecezji Krakowskiej modlimy się i swoimi ofiarami na tace wspieramy Światowe Dni Młodzieży, które zainicjował papież Jan Paweł II. Jak już wiemy w roku 2016 Światowe Dni Młodzieży maja się odbywać w Krakowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swoją modlitwa, ofiarami i swoja życzliwością wspierają przygotowania do tego wielkiego i ważnego wydarzenia w Polsce i w naszym mieście Krakowie.

 

4. W przyszłą niedzielę 25 maja będzie obchodził imieniny nasz Ks. Proboszcz Grzegorz Szewczyk. Pragniemy życzyć Ks. Prałatowi zdrowia, obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa patrona św. Grzegorza papieża. W intencji ks. Proboszcza zostaną odprawione msze św; w sobotę o godz. 18.30 i w niedzielę o godz. 8.00 zamówiona od Zespołu Charytatywnego, na które zapraszamy, a ks. Prałata polecajmy w modlitwie.

 

5. Wszystkim, życzymy na dzisiaj i na cały tydzień Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Świętego Jana Pawła II … Szczęść Boże.

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.