Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15 a później nabożeństwo majowe. Na majówki w ciągu tygodnia zapraszamy po wieczornej Mszy św. W sobotę zakończenie nabożeństw majowych.

 

2. Jutro 26 maja, obchodzony jest Dzień Matki. Modlimy się za nasze Mamy i składamy im życzenia…. Zmarłe Matki polecamy w modlitwie Bożemu miłosierdziu.

 

3. W poniedziałek wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana. W czwartek św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy. W sobotę liturgiczne święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny.

 

4. W poniedziałek wtorek i środę na wieczornej mszy św. i na nabożeństwie będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące.

 

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, jest to także kolejne ŚWIETO Dziękczynienia pod hasłem „Dziękujemy za świętego Jana Pawła II”. Na prośbę Ks. Kardynała Kazimierza Nycza zbiórka do puszek przeznaczona będzie na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

 

6. Marsz dla życia i Rodziny wyruszy za tydzień – 1 czerwca o godz. 10.30 z Pl. Matejki. Dokładne informacje są na plakatach przy wejściu do Bazyliki.

 

7. Wszystkim, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa Świętego Jana Pawła II … Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.