Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i zakończenie adoracji. O godz. 15.15 jak zwykle msza św.

 

2. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
- we wtorek św. Jana z Dukli, prezbitera
- w piątek Święto św. Benedykta, opata patrona Europy.
- w sobotę św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

 

3. 13 lipca w najbliższą niedzielę będzie kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 różaniec, potem zapraszamy na Mszę św. z kazaniem o godz. 18.30, a na zakończenie procesja z Figurką Matki Bożej Fatimskiej.

 

4. W przyszłą niedzielę wygłosi kazania ks. Jacek Krzemień ze wspólnoty „Chleb życia” z Archidiecezji Warszawskiej. Wspólnota ta zajmuje się ludźmi bezdomnymi, chorymi i opuszczonymi. Ofiary na pomoc dla wspólnoty będą składane do puszek.

 

5. Dzisiaj są zbierane ofiary na rodzinę z naszej parafii z ul. Zacisze, której pożar strawił całe mieszkanie. Solidaryzując się z poszkodowanymi ofiary można składać do puszki w tyle kościoła za ławkami. Dziękujemy za wsparcie – Bóg zapłać.

 

6. Przyjmujemy zgłoszenia mieszkań dla studentów w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej.

 

7. Rektor Uniwersytetu J.P. II informuje o trwającej rekrutacji na papieskiej uczelni. Wszelkie informacje o kierunkach studiów można przeczytać na banerze umieszczonym na ogrodzeniu przy kościele, bądź na stronie internetowej Uniwersytetu.

 

8. W tym tygodniu w modlitwach polecajmy przebywających na wakacjach, szczególnie dzieci i młodzież. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego wypoczynku. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.