Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziękujemy Ks. Jackowi Krzemieniowi za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę. Dziękujemy także wszystkim którzy dziś wspierają dzieło pomocy wspólnoty „Chleb Życia”. Przed Kościołem można nabywać produkty wspólnoty i składać ofiary osobiście ks. Kapelanowi i członkom wspólnoty.

 

2. Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie rozpocznie się o godz. 18.00 Różańcem św., potem o godz. 18.30 msza św., a na zakończenie procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy

 

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
- we wtorek św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła
- w środę NMP z Góry Karmel /Matki Bożej / Szkaplerznej/

 

4. Za tydzień z racji tygodnia św. Krzysztofa po każdej mszy św. na placu przy kościele poświęcimy pojazdy mechaniczne i kierowców.
W ramach akcji św. Krzysztof - „Niesiemy Chrystusa na drogach świata” organizowanej przez MIVA Polska przy Episkopacie Polski przez wpłacenie 1 grosza za przejechany kilometr wesprzemy zakup środków transportu dla misjonarzy. Puszka z podpisem na złożenie ofiary będzie na końcu kościoła.

 

5. W ubiegłą niedzielę zebrano ofiarę 2.550 zł na pomoc rodzinie z ul. Zacisze , która ucierpiała w pożarze.
Poszkodowani serdecznie dziękują wszystkim za wsparcie i w ramach wdzięczności zamówili mszę św. w intencji wszystkich ofiarodawców, która będzie odprawiona w najbliższą środę o godz. 18.30

 

6. Przepraszamy za utrudnienia związane z renowacją frontu naszej świątyni. W tym tygodniu będzie można już wchodzić wejściem głównym do Bazyliki.
Wszystkich solenizantów oraz pracujących w czasie wakacji i wypoczywających polecamy Panu Bogu w modlitwie.

Losowe cytaty

Boże. Użycz mi pogody ducha, ażebym godził się z tym czego zmienić nie mogę. Odwagi, abym zmieniał to co zmienić jestem w stanie i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego.