Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś rozpoczyna się III tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Każdego dnia na Mszy św. wieczornej będziemy się modlić o potrzebne łaski i błogosławieństwo dla rodziców i wychowawców, którzy bezpośrednio uczestniczą w procesie wychowania. Polecamy także opiece Matki Bożej wszystkie dzieci i młodzież. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.30 wszystkie dzieci i młodzież naszej parafii. Szczególnie zapraszamy i młodzież gimnazjalną, wszystkie klasy rodziców, zapraszamy także rodziców. Po Mszy św. będzie spotkanie z rodzicami i informacje na temat przygotowania do sakramentu bierzmowania w naszej parafii.

2. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św. o 15.15.

3.W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:

- w poniedziałek wspomnienie N.M.P. Bolesnej

- w wtorek św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa  

- we czwartek liturgiczne święto św. Stanisława Kostki Zakonnika, patrona polskiej młodzieży.

- w sobotę św. męczenników z Korei: Andrzeja, Pawła i Towarzyszy.

- w niedzielę liturgiczne Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty.

4. W miesiącu wrześniu w kościołach naszej archidiecezji są zbierane ofiary do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W tyle Kościoła jest skarbonka, do której można składać ofiary na tę Katolicką Uczelnię. W imieniu Ks. Rektora i studentów, wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Bóg zapłać.

5. Msza św. w intencji pielgrzymów i ich rodzin, którzy 7 września uczestniczyli w pielgrzymce  do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie  odprawiona w najbliższy piątek  19 września o godz. 7.30

6. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli, błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Boże na cały tydzień… Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.