Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w sobotę św. Antoniego, Opata,

3. W tym tygodniu już zakończymy wizyty duszpasterskie
- w poniedziałek księża odwiedzą te rodziny z ul. Pędzichów, u których jeszcze kolędy nie było, oraz ul. Wróblewskiego i pl. Słowiański
- we wtorek ul. Basztowa 15, ul. Krótka i Rynek Kleparski.
Wszystkim, którzy nas przyjęli z tegoroczną kolędą, serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na Caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

4. W czwartek o godz. 15.30 będzie Msza św. i spotkanie dla Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich.

5. W sobotę 17 stycznia o godz. 11.00 będzie Spotkanie Opłatkowe u Ks. Kardynała na ul. Franciszkańskiej 3, dla wszystkich kolejarzy i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

6. Za tydzień w niedzielę 18 stycznia w naszym kościele kazania będą głosić księża z Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie Łagiewnikach. Ofiary w tym dniu przeznaczamy na rozbudowę tego Sanktuarium.

7. W przyszłą niedzielę po Msz św. o godz.15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży Zespołu Salawa, prowadzonego przez Siostry Miłosierdzia księży Misjonarzy.

8. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.