Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.15 Msza św. a po Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca. Około godz. 16.00 zapraszamy dzisiaj do Domu katechetycznego wszystkie Zespoły Duszpasterskie działające w naszej parafii na wspólne kolędowanie, zapraszamy ministrantów, lektorów z rodzicami i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

2. Jutro 2 luty w liturgii obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Uroczyste Msze św. z poświęceniem Gromnic o godz. 8,00, 9,00, 11,00 i 18,30. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Jutro naszą modlitwą i ofiarami na tace wspieramy klasztory kontemplacyjne.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
- w czwartek św. Agaty, dziewicy
- w piątek św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwami do św. Jana Pawła II. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy małżeństwa, które oczekują na narodzenie dziecka.

5. Chorych w domu, księża odwiedzą w najbliższą sobotę. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

6. Dzisiaj wolontariusze z Hospicjum „Alma spei” zbierają ofiary przy naszej Bazylice. Teraz przedstawicielka Hospicjum powie nam o działalności, którą prowadzą na rzecz chorych dzieci i ich rodziców.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu.... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Jeżeli życie stawia Cię przed problemem, którego nie jesteś w stanie rozwiązać, nie obawiaj się. Włóż ten problem do koperty i wyślij do mnie.