Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.15 Msza św. a po Mszy św. zmianka tajemnic Żywego Różańca. Około godz. 16.00 zapraszamy dzisiaj do Domu katechetycznego wszystkie Zespoły Duszpasterskie działające w naszej parafii na wspólne kolędowanie, zapraszamy ministrantów, lektorów z rodzicami i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączają się w życie naszej parafii.

2. Jutro 2 luty w liturgii obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Uroczyste Msze św. z poświęceniem Gromnic o godz. 8,00, 9,00, 11,00 i 18,30. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego. Jutro naszą modlitwą i ofiarami na tace wspieramy klasztory kontemplacyjne.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we wtorek wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
- w czwartek św. Agaty, dziewicy
- w piątek św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwami do św. Jana Pawła II. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy małżeństwa, które oczekują na narodzenie dziecka.

5. Chorych w domu, księża odwiedzą w najbliższą sobotę. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

6. Dzisiaj wolontariusze z Hospicjum „Alma spei” zbierają ofiary przy naszej Bazylice. Teraz przedstawicielka Hospicjum powie nam o działalności, którą prowadzą na rzecz chorych dzieci i ich rodziców.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu.... Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.