Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj tradycyjne o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Później o 15.15. Msz św.

2. We środę 11 lutego wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, będziemy przeżywać XXIII Światowy Dzień Chorego. W naszej bazylice nabożeństwo dla chorych będzie w V tygodniu Wielkiego Postu w czasie rekolekcji.

3. U Księży Misjonarzy, u naszych sąsiadów z ul. św. Filipa, we wtorek odbędą się uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej z Lourdes. Uroczyste Msze św. o godz. 9.00 i wieczorem o godz. 17.30. Księża Misjonarze serdecznie nas zapraszają. O godz. 9.00 u księży Misjonarzy będzie Msza św. z Sakramentem namaszczenia Chorych.

4. We wtorek Ks. Jacek Ozdoba, wikariusz naszej parafii obchodzi imieniny. Ks. Jackowi życzymy Bożego błogosławieństwa i potrzebnych łask w realizacji swego powołania.

5. W przyszłą niedzielę 15 lutego na Mszy św. o 15.15, przy relikwiach św. Walentego i św. Jana Pawła II będziemy się modlić za małżonków, którzy zawarli Sakrament Małżeństwa w naszej bazylice w 2014 roku. Wspólnie chcemy się dziękować i prosić za młode małżeństwa, a także za narzeczonych i wszystkich zakochanych. Po mszy św. Koncert pt: „Śladami miłości” dedykowany wszystkim zakochanym, a przygotowany przez zespół muzyczny „Cynamon” złożony z absolwentów X LO.

6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.