Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 14.00 Adoracja, którą poprowadzą Stypendyści z Dzieła Nowego Tysiąclecia, jako dziękczynienia za kanonizację św. Jana Pawła II, która maiła miejsce przed rokiem w Niedziele Miłosierdzia Bożego w Rzymie. Dzisiaj o godz. 15.00 będzie uroczysta Koronka do Bożego Miłosierdzia i jak zwykle Msza św. godz.15.15.

2. Ks. Kazimierz Lenart nasz rodak, do niedawna mieszkający przy ul. Szlak, w dniu wczorajszym obchodził 50 rocznicę święceń kapłańskich. Za tydzień w najbliższą niedzielę w naszej bazylice o godz. 12.15 odprawi Mszę św. z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa. Już dzisiaj drogiemu Jubilatowi składamy serdeczne gratulacje i życzenia: Niech dobry Bóg obdarza nadal Ks. Kazimierza zdrowiem i potrzebnymi łaskami….

3. W ramach akcji Pola Nadziei, Woluntariusze z Hospicjum św. Łazarza w Krakowie zbierają ofiary do puszek na pomoc w prowadzeniu tej placówki dla osób ciężko chorych, często w ostatnim stadium życia. W imieniu Hospicjum, za wszelką pomoc składamy serdeczne podziękowanie.

4. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli, bądźmy zawsze otwarci na przyjęcie łaski Jezusa Miłosiernego. Szczęść Boże na cały tydzień.

Losowe cytaty

Bóg wymaga raczej spełnienia najdrobniejszego obowiązku, jaki nam wyznaczono, niż najżarliwszego pragnienia czynienia rzeczy, do których nas nie powołano.