Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a po mszy św. o g. 15.15 Nabożeństwo Czerwcowe.

2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

3. W tym tygodniu będziemy wspominali w liturgii;
- w piątek Święto św. Tomasza Apostoła
- w sobotę rocznica poświęcenia Bazyliki Metropolitarnej w Krakowie

4. W tym tygodniu w I czwartek miesiąca po mszy św. o godz. 18.30 Godzina Święta.
W I piątek miesiąca msze św. wotywne do Najśw. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 rano i wieczorem o godz. 18.30. Okazja do spowiedzi podczas Mszy św. do 9.30 i od godz.18.00.
W I sobotę o godz. 8.00 msza św. o Nieopalanym Sercu Matki Bożej. Jak zwykle zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny oczekujące na narodzenie dziecka.
W tym dniu odwiedzimy chorych z sakramentami św. Prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

5. Jutro z racji św. Pawła Apostoła przeżywa swoje imieniny nasz Pan Organista Paweł Rymarczyk. Życzymy Panu Organiście obfitości Bożych łask, wstawiennictwa św. Patrona oraz opieki Matki Bożej dla całej rodziny.

6. Wszystkim parafianom, gościom oraz solenizantom życzymy błogosławionego wypoczynku, a pracującym cierpliwości w podejmowanych obowiązkach.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.