Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

 

1. Dzisiaj o g. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i później jak zwykle Msza św.

2. Jutro Liturgiczne święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.

3. We wtorek św. Klary dziewicy.

4. W czwartek obchodzimy liturgiczne święto Matki Bożej Kalwaryjskiej. Ks. Kardynał zaprasza w tym dniu Siostry Zakonne i wszystkie Osoby Konsekrowane na specjalne nabożeństwo, w obchodzonym w całym Kościele, Roku Życia Konsekrowanego. Wieczorem – w czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. Tradycyjnie o godz. 18.00 Różaniec Fatimski i Msza św. z kazaniem, a później procesja z Figurką Matki Bożej. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W piątek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.

6. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze święte w naszej bazylice będziemy odprawiać według porządku niedzielnego.. Po każdej mszy św. będzie poświęcenie ziół i kwiatów.

7. Wszystkim życzymy dobrego, niedzielnego wypoczynku, i owocnego przeżywania dni świątecznych tego tygodnia. Wszystkim solenizantom i solenizantkom życzymy Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wniebowziętej… SZCZĘŚĆ BOŻE.

 

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.