Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00. Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św.

2. W liturgii w tym tygodniu wypada:
- w poniedziałek liturgiczne święto Św. Bartłomieja apostoła.
- w środę Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej, po Mszy św. o godz. 9.00. i 18.30, odmówimy Akt Zawierzenia Narodu Polskiego Matce Bożej.
- w czwartek wspomnienie św. Moniki,
- w piątek św. Augustyna biskupa i doktora kościoła,
- w sobotę, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
Wszystkim Solenizantom tego tygodnia, obiecujemy modlitewną pamięć i składamy serdeczne życzenia….Szczęść Boże.

3. W sobotę 29 sierpnia jest pielgrzymka do Kalwarii Zebrzydowskiej Ministrantów, całej Służby Liturgicznej i Ruchu Światło – Życie. Początek nabożeństwa o godz. 10.30.

4. Wolne mieszkania dla studentów na nowy rok akademicki można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii w godzinach urzędowania.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. i Waszym rodzinom życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku. W ostatnim tygodniu wakacji niech nam towarzyszy Boże Błogosławieństwo i opieka Matki Bożej. Będziemy się modlić się o szczęśliwe powroty z wakacji.

 

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.