Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.15 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy także osoby, które odmawiają różaniec codziennie. Zachęcamy, aby włączyć się w tę piękną i ważną modlitwę, jaką jest Różaniec.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika
- we wtorek liturgiczne Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.
- w środę bł. Anieli Salawy, dziewicy.
- w sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

3. W najbliższą sobotę 12 września w Łagiewnikach odbędzie się XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy. Zapraszamy rodziny kolejarzy, także emerytów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Program na afiszu przy wejściu do bazyliki.

4. W tym tygodniu w środę o godz. 16.00 będzie spotkanie i zapisy na ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby włączyć się w służbę liturgiczna w naszej bazylice.

5. Spotkanie Zespołu Charytatywnego będzie w czwartek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy chętnych do włączenia się do wspólnoty, która troszczy się o samotnych i chorych parafian.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się XXIII Pielgrzymka Rodzin w Kalwarii Zebrzydowskiej. Z naszej parafii chcemy zorganizować wspólny wyjazd Busem na tę pielgrzymkę. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii. Wyjazd pielgrzymów w najbliższą niedzielę o godz. 7.00 z placu przed kościołem.

7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia mieszkań dla studentów.

8. Na nowy tydzień pracy i nauki, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże..

 

Losowe cytaty

Przebiegłość diabła w tym się najbardziej objawia, że przekonuje ludzi o swoim nieistnieniu.