Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 15.15 zmianka tajemnic Żywego Różańca. Zapraszamy także osoby, które odmawiają różaniec codziennie. Zachęcamy, aby włączyć się w tę piękną i ważną modlitwę, jaką jest Różaniec.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika
- we wtorek liturgiczne Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny.
- w środę bł. Anieli Salawy, dziewicy.
- w sobotę wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi

3. W najbliższą sobotę 12 września w Łagiewnikach odbędzie się XIII Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy. Zapraszamy rodziny kolejarzy, także emerytów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Program na afiszu przy wejściu do bazyliki.

4. W tym tygodniu w środę o godz. 16.00 będzie spotkanie i zapisy na ministrantów i lektorów. Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby włączyć się w służbę liturgiczna w naszej bazylice.

5. Spotkanie Zespołu Charytatywnego będzie w czwartek o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy chętnych do włączenia się do wspólnoty, która troszczy się o samotnych i chorych parafian.

6. W przyszłą niedzielę odbędzie się XXIII Pielgrzymka Rodzin w Kalwarii Zebrzydowskiej. Z naszej parafii chcemy zorganizować wspólny wyjazd Busem na tę pielgrzymkę. Są jeszcze wolne miejsca, zapisy w zakrystii. Wyjazd pielgrzymów w najbliższą niedzielę o godz. 7.00 z placu przed kościołem.

7. W zakrystii i w kancelarii parafialnej przyjmujemy zgłoszenia mieszkań dla studentów.

8. Na nowy tydzień pracy i nauki, życzymy wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże..

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.