Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś solidaryzujemy się z Kościołem prześladowanym w Syrii. Na ten cel możemy składać ofiary do puszki za ławkami.

2. O 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwy za zmarłych. Msza św. jak zwykle o godz. 15.15. Codziennie w listopadzie w dni powszednie modlimy się w kaplicy P. Jezusa Ukrzyżowanego za zmarłych zgłoszonych na wypominki, przed mszą św. wieczorną o godz. 18.15.

3. W liturgii w tym tygodniu będziemy wspominali;
- jutro Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
- we wtorek św. Leona Wielkiego papieża i doktora kościoła
- we środę św. Marcina z Tours, biskupa
- we czwartek św. Jozafata, biskupa i męczennika
- w piątek męczenników polskich Jana, Benedykta, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

4. We środę będziemy obchodzili kolejne Narodowe Święto Niepodległości. Na mszach św. będziemy się modlić w intencji naszej Ojczyzny i za tych, którzy zginęli w obronie wolności i suwerenności Polski.

5. Ks. dr Marcin Cholewa wykładowca UPJII, który mieszka u nas i pomaga w duszpasterstwie będzie obchodził we środę swoje imieniny. Życzymy ks. Marcinowi błogosławieństwa Bożego, opieki Matki Bożej i wstawiennictwa św. patrona.

6. W przyszłą niedzielę będą składane ofiary na ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY.

Wszystkim parafianom, gościom i solenizantom tego tygodnia życzymy błogosławionej niedzieli i Opieki Bożej na każdy dzień.

 

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.