Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. W Roku Pańskim 2016 życzymy naszym Parafianom i Gościom obfitości Bożych darów za wstawiennictwem Maryi Świętej Bożej Rodzicielki. Niech Ona wyprasza u swego Syna dar żywej wiary, nadziei i miłości, a także zdrowia i błogosławieństwa. Oby ten rok był czasem łaski i zbawienia oraz doświadczania Bożej dobroci i ludzkiej życzliwości.

2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pokoju. W szczególności w dniu dzisiejszym modlimy się o zachowanie pokoju w naszej Ojczyźnie i na świecie.

3. Także dzisiaj za odśpiewanie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Jutro przypada pierwsza sobota miesiąca. Tradycyjnie o godz. 8.00 Msza św. i Nabożeństwo do Matki Bożej. Zapraszamy rodziny oczekujące na narodzenie dziecka.

 

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.