Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, i Msza św.

2. W tym tygodniu już zakończymy wizyty duszpasterskie
- w poniedziałek Rynek Kleparski i ul. Warszawska.
- we wtorek ul. Basztowa, ul. Krótka, Krzywa 3,7,13 i św. Flipa,
- środa Pl. Matejki, Krzywa 6,9,10,11,12, Paderweskiego, Ogrodowa i Kurniki.

Wszystkim, którzy nas przyjęli z tegoroczną kolędą, serdecznie dziękujemy i życzymy, aby Boże błogosławieństwo towarzyszyło naszym Rodzinom przez cały Nowy Rok. Dziękujemy za złożone ofiary w czasie kolędy, z których część przekazujemy na cele diecezjalne: na misje, pomoc charytatywną, na Caritas, na utrzymanie domu dla chorych księży i pomoc dla Misjonarzy. Bóg zapłać.. Gdyby się okazało, że ktoś z parafian został pominięty, albo w wyznaczonym terminie nie mógł przyjąć księdza, to bardzo prosimy, o zgłoszenia dzisiaj w zakrystii, podając adres i telefon. W najbliższych dniach, księża umówią się telefonicznie na dogodny termin i będą jeszcze uzupełniać kolędę u tych rodzin, które o to poproszą.

3. W najbliższy wtorek wieczorem na Mszy św. dzieci i młodzież ze Szkoły Muzycznej Pozytywka z ul. św. Filipa będą śpiewać kolędy. Po Mszy św. będzie krótki koncert Kolęd. Serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę 16 stycznia o godz. 11.00 będzie Spotkanie Opłatkowe u Ks. Kardynała na ul. Franciszkańskiej 3, dla wszystkich kolejarzy i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę 17 stycznia po Mszy św. o godz. 15.15 będzie Koncert Kolęd w wykonaniu Młodzieży z Chóru Salawa, z parafii bł. Anieli Salawy od Księży Misjonarzy.
Zaś na Mszy św. o godz. 12.15 kolędy będzie śpiewał studencki Chór Lege Artis.

6. W Kościele Mariackim w sobotę 16 stycznia o 19.30 będzie Misterium Kolędowe. Wystąpi Chór Akademicki ze Szczecina i Chór Cantata z Politechniki Krakowskiej.

7. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy Bożego Błogosławieństwa. Radujmy się jeszcze tą wyjątkową atmosferą Świąt Bożego Narodzenia, a w rodzinach śpiewajmy piękne polskie kolędy. Szczęść Boże

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.