Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a później Msza św.

2. We wtorek 2 lutego, w liturgii obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Uroczyste Msze św. z poświęceniem Gromnic o godz. 8,00, 9,00, 11,00 i 18,30. Jest to także Dzień Życia Konsekrowanego a zarazem zakończenie Roku Życia Konsekrowanego. W Krakowie o godz. 17.00 w Kościele św. Piotra i Pawła na ul. Grodzkiej, Nieszpory z udziałem Sióstr Zakonnych naszego miasta, a później w procesji światła, przejście do Bazyliki Mariackiej i tam o godz. 18.30 Ks. Kardynał będzie przewodniczył Mszy św. Drugiego lutego naszą modlitwą i ofiarami na tacę wspieramy klasztory kontemplacyjne. W naszej Bazylice na Mszy św. wieczornej będzie śpiewał Chór Organum i Zespół Riczer-Car. Swoje wystąpienie Chórzyści dedykują zmarłemu Ks. Prof. Andrzejowi Baczyńskiemu. Mija już 60 dni od śmierci Ks. Profesora. Zapraszamy we wtorek na Mszę św. w intencji + Ks. Andrzeja Baczyńskiego.

3. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:
- we środa wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika.
- w piątek św. Agaty, dziewicy
- w sobotę św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy.

4. W tym tygodniu I piątek miesiąca lutego. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek po wieczornej Mszy św. Godzina Święta z adoracją Najświętszego Sakramentu i modlitwami do św. Jana Pawła II. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy małżeństwa, które oczekują na narodzenie dziecka.

5. Chorych w domu, księża odwiedzą w najbliższą sobotę. Adresy prosimy zgłaszać w zakrystii lub w kancelarii.

6. Prowadzący Kuchnie dla Ubogich na ul. Odrowąża wyrażają wszystkim ofiarodawcom serdeczne podziękowanie za ofiary złożone do puszek w ubiegłą niedzielę.. Zebrano 5 422 zł. Bóg zapłać.

7. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa w całym tygodniu.... Szczęść Boże.

 

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.