Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka i Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Później Msza św. o 15.15. Przez cały tydzień Oktawa Wielkiej Nocy i Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do liczniejszego udziału we Mszach św. Nowennę będziemy odmawiać po wieczornej Mszy świętej.

2. W tym tygodniu w czwartek o godz. 18.30 Młodzież z Gimnazjum, przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp. Jan Zając będzie udzielał Tego sakramentu. Zapraszamy Rodziców i rodziny do wspólnej modlitwy w intencji kandydatów. Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu we wtorek i środę przychodzą na spotkania przygotowujące. W dzień bierzmowania powinni być w kościele już o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca kwietnia. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek modlitwy do św. Jana Pawła II. odmówimy wyjątkowo po Mszy św. o godz. 9.00 i także modlitwy nowenny z uwagi na bierzmowanie. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

4. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy małżeństwa, które oczekują na narodzenie dziecka.

5. Z tej racji, że przed Świętami, Księża odwiedzali chorych w domu, dlatego w najbliższą sobotę nie planujemy odwiedzin chorych w domu.

6. Fundacja pod nazwą „Zawsze Warto” zaprasza Seniorów w dniu 1 kwietnia w piątek o godz. 19.00 na ul. Radziwiłłowską 23. Pierwsze spotkanie będzie połączone z Koncertem. Więcej informacji na temat działalności Klubu Seniorów jest na afiszu, ulotkach i na naszej stronie internetowej.

7. Jeszcze raz wszystkim życzymy Darów Chrystusa Zmartwychwstałego i prosimy, aby nam błogosławił…


Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.