Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Koronka i Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Później Msza św. o 15.15. Przez cały tydzień Oktawa Wielkiej Nocy i Nowenna przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do liczniejszego udziału we Mszach św. Nowennę będziemy odmawiać po wieczornej Mszy świętej.

2. W tym tygodniu w czwartek o godz. 18.30 Młodzież z Gimnazjum, przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Ks. Bp. Jan Zając będzie udzielał Tego sakramentu. Zapraszamy Rodziców i rodziny do wspólnej modlitwy w intencji kandydatów. Kandydaci do bierzmowania w tym tygodniu we wtorek i środę przychodzą na spotkania przygotowujące. W dzień bierzmowania powinni być w kościele już o godz. 18.00.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca kwietnia. Msze św. z nabożeństwem do Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 8.00 i 18.30 i dodatkowa dla młodzieży o 17.30. Okazja do spowiedzi rano do godz. 9.30 i popołudniu od godz. 17.00. W czwartek modlitwy do św. Jana Pawła II. odmówimy wyjątkowo po Mszy św. o godz. 9.00 i także modlitwy nowenny z uwagi na bierzmowanie. W piątek z racji Oktawy nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

4. W sobotę na Mszę św. o godz. 8.00 zapraszamy małżeństwa, które oczekują na narodzenie dziecka.

5. Z tej racji, że przed Świętami, Księża odwiedzali chorych w domu, dlatego w najbliższą sobotę nie planujemy odwiedzin chorych w domu.

6. Fundacja pod nazwą „Zawsze Warto” zaprasza Seniorów w dniu 1 kwietnia w piątek o godz. 19.00 na ul. Radziwiłłowską 23. Pierwsze spotkanie będzie połączone z Koncertem. Więcej informacji na temat działalności Klubu Seniorów jest na afiszu, ulotkach i na naszej stronie internetowej.

7. Jeszcze raz wszystkim życzymy Darów Chrystusa Zmartwychwstałego i prosimy, aby nam błogosławił…


Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.