Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. Tę modlitwę dzisiaj ofiarujemy, za wszystkich, którzy zginęli w 2010 roku w katastrofie Smoleńskiej, za ich rodziny i naszą Ojczyznę… O godz. 15.15 jak zwykle będzie Msza św.

2. Dzisiaj o godz. 16.00 będzie spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Tematem spotkania będzie przygotowanie parafii do przyjęcia w naszych rodzinach Pielgrzymów w czasie Światowych Dni Młodzieży w lipcu tego roku. Wszystkich należących do Rady Duszpasterskiej serdeczne zapraszamy na spotkanie..

3. W tym tygodniu w czwartek, piątek i sobotę, w Gnieźnie i Poznaniu, odbywać się będą Uroczystości kościelno-państwowe z okazji Jubileuszu 1050 Rocznicy Chrztu Polski. W naszej bazylice w tych dniach na każdej Mszy św., będziemy włączać się w to dziękczynienie Polaków za dar chrztu św. i łaskę wiary w rodzinach i całym Polskim Narodzie…

4. W każdy poniedziałek kwietnia od godz. 19.00 zapraszamy tych, którzy jeszcze nie zdążyli się rozliczyć Urzędem Skarbowym, a mają trudności z wypełnieniem PIT za rok 2015. Zachęcamy, by skorzystać z okazji. Profesjonalni doradcy podatkowi, bezpłatnie pomagają wypełnić zeznania podatkowe.

5. Wszystkim życzymy dobrego niedzielnego wypoczynku w gronie rodzinnym i Opieki Bożej w nadchodzącym tygodniu. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.