Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a nabożeństwo czerwcowe po mszy św. o 15.15.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w środę św. Jadwigi Królowej,
- w piątek bł. Bogumiła biskupa,
- w sobotę św. Barnaby apostoła,
- W piątek otaczamy modlitwą solenizantów: S. Bogumiłę od SS. Miłosierdzia pracującą w naszej kancelarii i Ks. Superiora Bogdana od księży Misjonarzy i życzymy im Bożej opieki na każdy dzień.

3. W tym tygodniu w naszym kościele będzie kilka koncertów.
W najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św. Uroczysty Koncert Papieski pt. „Radość z Wielkości”. W wykonaniu ELENI z Orkiestrą oraz aktora Marcina Rogozińskiego. Koncert jest organizowany z okazji 25-tej Rocznicy Pielgrzymki Papieża Polaka… po raz pierwszy do Wolnej i Niepodległej Polski…
W piątek także po wieczornej Mszy św., Chór z EDENBURGA ze Szkocji będzie śpiewał pieśni i utwory religijne.
W sobotę wieczorem, po Mszy św. będzie Koncert Chóru i Orkiestry Barkowej z Krakowa. Serdecznie zapraszamy….

4. Dzisiaj Akcji Humanitarna organizuje zbiórkę do puszek na pomoc w doprowadzeniu wody dla ludności z krajów misyjnych gdzie panuje susza..

5. Obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa. W naszych rodzinach i tam gdzie pracujemy, obdarzajmy się nawzajem życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary. Wszystkim, życzymy Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.