Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a nabożeństwo czerwcowe po mszy św. o 15.15.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w środę św. Jadwigi Królowej,
- w piątek bł. Bogumiła biskupa,
- w sobotę św. Barnaby apostoła,
- W piątek otaczamy modlitwą solenizantów: S. Bogumiłę od SS. Miłosierdzia pracującą w naszej kancelarii i Ks. Superiora Bogdana od księży Misjonarzy i życzymy im Bożej opieki na każdy dzień.

3. W tym tygodniu w naszym kościele będzie kilka koncertów.
W najbliższy czwartek po wieczornej Mszy św. Uroczysty Koncert Papieski pt. „Radość z Wielkości”. W wykonaniu ELENI z Orkiestrą oraz aktora Marcina Rogozińskiego. Koncert jest organizowany z okazji 25-tej Rocznicy Pielgrzymki Papieża Polaka… po raz pierwszy do Wolnej i Niepodległej Polski…
W piątek także po wieczornej Mszy św., Chór z EDENBURGA ze Szkocji będzie śpiewał pieśni i utwory religijne.
W sobotę wieczorem, po Mszy św. będzie Koncert Chóru i Orkiestry Barkowej z Krakowa. Serdecznie zapraszamy….

4. Dzisiaj Akcji Humanitarna organizuje zbiórkę do puszek na pomoc w doprowadzeniu wody dla ludności z krajów misyjnych gdzie panuje susza..

5. Obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa. W naszych rodzinach i tam gdzie pracujemy, obdarzajmy się nawzajem życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary. Wszystkim, życzymy Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.