Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a nabożeństwo czerwcowe po mszy św. o 15.15.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła,
- we wtorek – Bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
- w środę Bł. Jolanty zakonnicy
- w piątek św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika.

3. Jutro 13 czerwca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Zapraszamy na Różaniec o godz. 18.00, później Msza św. i procesja z Figurką Matki Bożej. Na procesje przynosimy świece. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym pięknym nabożeństwie maryjnym..

4. W najbliższy czwartek o godz. 15.30 będzie Msza św. i spotkanie dla Katolickiego Stowarzyszenia Kolejarzy Polskich.

5. W przyszłą niedzielę przedstawiciele komitetu budowy Kościoła w Łazach z parafii Moszczany z diecezji przemyskiej będą zbierać ofiary do puszek na dokończenie budowy nowego kościoła. To jest bardzo mała parafia na podkarpaciu i dlatego zwracają się z taką prośbą do nas – za tydzień.

6. Wszystkim obecnym dzisiaj na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego Błogosławieństwa.
W naszych rodzinach i tam gdzie pracujemy, obdarzajmy się nawzajem życzliwością i dobrem. Wzajemna miłość i szacunek niech będą potwierdzeniem naszej wiary. Wszystkim, życzymy Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi. Zaprawdę mówię wam, że każdy akt prawdziwego, głębokiego i całkowitego zawierzenia Mnie wywołuje pożądany przez was efekt i rozwiązuje trudne sytuacje. Zawierzenie Mnie nie oznacza zadręczania się, wzburzenia, rozpaczania, a później kierowania do Mnie modlitwy pełnej niepokoju, bym nadążał za wami; zawierzenie to jest zamiana niepokoju na modlitwę. Zawierzenie oznacza spokojne zamknięcie oczu duszy, odwrócenie myśli od udręki i oddanie się Mnie tak, bym jedynie Ja działał, mówiąc Mi: Ty się tym zajmij.