Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj Koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a potem Msza św.

2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek liturgiczne Święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy,
- wtorek wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu
- w środę świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
- w piątek św. Bonawentury, biskupa i doktora kościoła
- w sobotę NMP z Góry Karmel /Matki Bożej Szkaplerznej/

3. W środę 13 lipca kolejne Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 18.00 będzie Różaniec a później Msz św. i procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Wszystkich Czcicieli Matki Bożej serdecznie zapraszamy.

4. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy odbywać się będą od 1- 5 sierpnia w bazach poszczególnych Wspólnot. Można także zapisać się w dniu wyjścia Pielgrzymki, lub na trasie (dotyczy osób dołączających się do Pielgrzymki). Zapisy dla naszego rejonu w Bazie Pielgrzymki II Członu przy Kolegiacie św. Anny w Krakowie.

5. Jak już wiemy w naszej parafii będziemy gościć w czasie ŚDM młodzież w większości z Francji, z modlitewnej Grupy Chmin Neuf. Więcej informacji na temat przeżywania ŚDM przy naszym Kościele i w parafii podamy w przyszłą niedzielę, a Woluntariusze i Komitet Parafialny ŚDM będą pełnić dyżur i informować rodziny za dwa tygodnie w niedzielę 24 lipca. Za dwa tygodnie w sobotą 23 lipca w naszym Kościele będą ZNAKI ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEZY t.j. Krzyż i Ikona Matki Bożej. W następną niedzielę podamy program peregrynacji. Dla nas będzie to bezpośrednie przygotowanie przed rozpoczęciem ŚDM.

6. Polecajmy Panu Bogu w modlitwie wszystkich solenizantów tego tygodnia, a także pracujących w czasie wakacji, oraz wypoczywających.

Losowe cytaty

Nie musisz nic robić, by Mi się przypodobać. Wystarczy, że Mnie bardzo kochasz, bo Ja kocham Cię bezgranicznie. Mów do Mnie tak, jakbyś rozmawiał ze swoim przyjacielem.