Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj o godz. 15.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, Msza św. o 15.15 i później nabożeństwo Różańcowe w intencji Misji. W tygodniu różaniec jest o godz. 18.00.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Przez cały tydzień na różańcu i Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji misji katolickich, za misjonarzy o powołania misyjne. Dziękujemy O. Marcinowi ze Zgromadzenia Oblatów Maryi Niepokalanej, który dzisiaj głosi kazania, a po Mszy św. będzie rozprowadzał Kalendarze Misyjne na 2017 rok. Złożone ofiary przy tej okazji są przeznaczone na Misje prowadzone przez OO. Oblatów.

3. W tym tygodniu w piątek liturgiczne Święto Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Na wypominki za zmarłych przyjmujemy w zakrystii lub w kancelarii.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. w naszej bazylice, życzymy obfitości Bożych łask na cały tydzień, Parafianom i Gościom życzymy dobrej niedzieli… Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.