Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dzisiaj w katedrze i kościołach jubileuszowych oraz we wszystkich parafiach uczestniczymy w zamknięciu Roku Miłosierdzia. Dziękujemy za ten szczególny dar łaski Roku Jubileuszu Miłosierdzia, czynimy to na każdej Mszy św. a szczególnie o godz. 15.00 podczas Nabożeństwa Koronki do Bożego Miłosierdzia.

2. Każdego dnia po Mszy św. o godz. 8.00 w naszym kościele odmawiamy modlitwy Nowenny przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla, który w imieniu Narodu Polskiego pod przewodnictwem Episkopatu Polski, będzie odmówiony w najbliższą sobotę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia na Mszy św. o godz. 12.00 wcześniej od godz. 10.00 będzie konferencja i adoracja.

W kościołach parafialnych ten Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla odmówimy za tydzień w niedzielę w Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

3. W tym tygodniu w liturgii będziemy wspominali:
w czwartek - św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy.
w piątek – bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
w sobotę - bł. Salomei, dziewicy

4. W czwartek o godz. 16.30 będzie spotkanie Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby się włączyć w pomoc samotnym i chorym parafianom.

5. Wszystkim obecnym na Mszy św. życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.