Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ

Aktualności

1. Dziś łączymy się z Pielgrzymką Rodzin naszej Archidiecezji do Kalwarii Zebrzydowskiej. W tym roku pod hasłem „ Kościół naszym domem”, W naszych modlitwach polecajmy dzisiaj wszystkie rodziny naszej parafii a szczególnie te, którym się ciężko żyje.

2. W czwartek 13 września - kolejne Nabożeństwo Fatimskie. Wieczorem o godz. 18.30 Msza św. , później Różaniec i z procesją wokół bazyliki. Serdecznie zapraszamy

3.W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- w czwartek św. Jana Chryzostoma 
- w piątek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Po Mszach św. uczcimy Relikwie Krzyża Świętego. 
W tym dni o godz. 17.30 w kościele Księży Misjonarzy odprawiona zostanie Msza św. odpustowa ku czci Pana Jezusa Milatyńskiego
- w sobotę wspomnienie Najśw. Maryi Panny Bolesnej. 

4. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i udanych rodzinnych spotkań. A w tygodniu niech Wam towarzyszy Boże błogosławieństwo i opieka Matki Bożej. Szczęść Boże.

Losowe cytaty

Panie Jezu, dziękuję Ci za wszystkie dary, którymi nas obdarzasz, za Twą opatrzność, która nad nami czuwa. Proszę, doprowadź nas do Swojego Królestwa, a tu na ziemi, racz Panie nadal zajmować się wszystkimi naszymi sprawami, naszymi radościami i problemami. Jezu kocham Ciebie, Jezu ufam Tobie. Twoja wola niech się stanie tak na ziemi jak i w Niebie, teraz, zawsze i na wieki wieków. Amen.